XXI wiek to era inteligentnych rozwiązań, nowoczesnych technologii oraz designerskich gadżetów, których głównym zadaniem jest ułatwienie życia każdemu człowiekowi. Na co dzień nie rozstajemy się z naszymi smartfonami, w których zapisujemy ważne wydarzenia, kontaktujemy się za ich pomocą z bliskimi, jak również pomagają ją bezpiecznie dotrzeć do celu. Okazuje się, że nie tylko nowinki technologiczne mogą być smart, ponieważ ten trend wchodzi powoli do świata wnętrz.

Smartsofa.pl – nowy adres w sieci

Smartsofa.pl to nowoczesny sklep internetowy, który tworzy zespół młodych i utalentowanych osób, które w sposób kreatywny podchodzą do przedmiotów, jakich używamy na co dzień. Jak o sobie mówią i piszą są zespołem profesjonalistów, który specjalizuje się w dostarczaniu szerokiej rzeszy klientów fantastycznych i inteligentnych rozwiązań, które są sprytnie zaprojektowane. Ponadto łączy ich pasja oraz dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły. Ich meble są nie tylko niezwykle komfortowe, ale przede wszystkim „leniuchoprzyjazne i nudoodporne”.

Czym różni się smart sofa od zwyczajnej sofy?

Sofy i narożniki oferowane przez sklep internetowy smartsofa.pl wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko niezwykła dbałością o wykończenie oraz fantastycznym designem, ale przede wszystkim szeregiem innowacyjnych i bardzo komfortowych rozwiązań, których próżno szukać u mebli pochodzących z tzw. sieciówek. Inteligentna sofa to taka, która nie tylko zachęca domowników do wypoczynku, ale również w znacznym stopniu im go ułatwia. W ofercie sklepu można znaleźć zarówno większe jak i mniejsze sofy z funkcją spania lub bez, a także stylowe narożniki. Większość modeli została wyposażona w inteligentne i bardzo funkcjonalne zagłówki, które można dowolnie regulować w taki sposób, aby znaleźć idealną pozycję do odpoczynku po ciężki dniu.

Podobnie sprawa wygląda z wygodnymi, funkcjonalnymi podłokietnikami, które mogą posłużyć jako zwykłe podparcie, podkładka pod laptopa czy wygodna poduszka w trakcie popołudniowej drzemki. Prawdziwym, innowacyjnym rozwiązaniem jest jednak regulowane oparcie, które nie ma sobie równych. Użytkownik może swobodnie regulować kąt odchylenia oparcia w zależności od aktualnych potrzeb i upodobań. Można ustawić pozycję siedzącą podczas picia herbaty lub rozmowy z przyjaciółmi, którzy wpadli na kawę, lub ustawić oparcie w pozycji półleżącej i wygodnie rozłożyć się na sofie z ulubioną książką w ręku lub przy dobrym filmie w doborowym towarzystwie. Inteligentne sofy to wygodne sofy, które stanowią meble jutra dostępne już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here