wózki widłowe manitou w magazynie

Marka Cesab jest obecna na rynku od ponad 70 lat. Obecnie zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wózków widłowych. Zachowanie najwyższych standardów jakości wyróżnia markę Cesab na tle innych producentów.

W asortymencie marki Cesab znajdują się wózki widłowe elektryczne, spalinowe, wysokiego składowania, a także najprostsze w obsłudze i zarazem bardzo popularne wózki paletowe ręczne i elektryczne.

Cesab – najwyższa jakość wózków widłowych

Wózki Cesab powstają przy zastosowaniu jednego z najnowocześniejszych systemów produkcyjnych ISO 14001. Ekologiczny system produkcji odpadów pozwala marce chronić środowisko. Pracownikom Cesaba zależy na stale rosnącej jakości pojazdów oraz zadowoleniu klientów. Właśnie dlatego czas oczekiwania na dostawę zostaje skrócony do niezbędnego minimum.

Cesab wraz z Toyotą i Manitou, należą do najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą wózków widłowych.

W jaki sposób wózki widłowe wysokiego składowania mogą usprawnić pracę w firmie?

Jednym z najczęściej wybieranych i popularnych modeli urządzeń marki Cesab są wózki widłowe wysokiego składowania, które swoje zastosowanie znajdują głównie w dużych magazynach oraz halach produkcyjnych. Jednocześnie wózki widłowe wysokiego składowania są jednym z najbardziej wymagających projektów. Produkując te pojazdy, Cesab koncentruje się głównie na bezpieczeństwie. Wózek widłowy musi gwarantować pewne działanie, by nie zaszkodzić ani operatorowi, ani przewożonym materiałom.

wózek widłowy toyota

Wózki widłowe wysokiego składowania Cesab to trzy serie, które zapewniają udźwig pomiędzy 1,2 a 2,5 tony oraz wysokość podnoszenia do 12,5 metra. Dzięki wysokiemu komfortowi pracy i starannie przemyślanej ergonomicznej budowie oraz zwrotności pojazdów – marka Cesab może szczycić się mianem jednego z liderów europejskiego rynku wózków widłowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here