Serwisy obiadowe i kawowe

Szukasz naczyń do swojej nowej kuchni? Chcesz odświeżyć kolekcję swojej porcelany? A może po prostu lubisz mieć do dyspozycji różne talerze i kubki, urozmaicając swoje posiłki? Nieważne, jaki jest powód, sięgaj po to, co najlepsze!

Zastawa pod prawdziwą ucztę

Moment przygotowywania i jedzenia wspólnego obiadu lub kolacji jest bardzo ważną chwilą dla każdej rodziny, grupy przyjaciół czy osób. To w trakcie jedzenia razem posiłku pojawia się okazja, żeby porozmawiać ze sobą, spędzić razem przyjemnie czas, nadrobić zaległości. Zarówno wtedy, kiedy jest to spokojny wieczór po pracy, jak i wtedy, kiedy zorganizowane zostaje przyjęcie. Niezależnie od charakteru imprezy, odpowiednia zastawa potrafi dodać jej szyku i stylu. Jeśli o zestaw będzie się należycie dbać, zgodnie z zaleceniami producenta, to taki serwis może służyć przez lata. Szukając wysokiej jakości produktów i ciekawych wzorów, odwiedź stronę witeks.pl, i przejrzyj ofertę zestawów obiadowych i kawowych. Wolisz styl klasyczny? Minimalistyczny? Nowoczesny? Wzory vintage? Wzory kwieciste? A może coś zupełnie innego, przykuwającego wzrok? Przejrzyj dostępne kolekcje, na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Serwis i jego niepowtarzalny styl

Nie jest łatwo zdecydować, który zestaw najlepiej będzie pasował na Twój stół, do Twojej kuchni. Jeśli nie wiesz, czego dokładnie szukasz, zobacz serwisy obiadowe producenta Lubiana. Znajdziesz tam kolekcje zarówno niezwykle eleganckie, minimalistyczne, jak i takie z ciekawymi, subtelnymi wzorami. Zestawy z porcelany sprawdzą się znakomicie zarówno w trakcie kolacji w domu, jak i jako wyposażenie w hotelach i restauracjach. Ta biała, twarda porcelana pochodzi z fabryki z tradycjami, gdzie produkowana jest od 1969 roku, a zakupić ją można w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dla osób ceniących sobie oryginalność, lubiących oryginalne, wyróżniające się elementy, idealna zastawa znajdzie się w asortymencie firmy Kristoff. Ten producent w niezwykły sposób łączy ze sobą zdobienia i kolory, tworząc z naczyń niepowtarzalne naczynia. Bawi się linią, tworząc zarówno skromniejsze modele, jak i takie bogate w odcienie i zdobienia. Dla osób ceniących minimalizm, idealne będą serwisy zdobione w subtelne florystyczne wzory lub ozdobione prostą linią na krawędziach porcelany. Odważniejszą opcją w ofercie, są produkty pozłacane, czy malowane w odcienie czerwieni i zieleni.

Firma Witeks, z kolei, prezentuje porcelanę wyglądającą jak małe dzieła sztuki. Projektanci marki nie obawiają się używania dużych i nietypowych wzorów i kolorów. Zdobienie na porcelanie nieraz zajmuje większą część naczynia. Produkty tej marki doskonale wpasują się na stół każdej artystycznej duszy, widzącej w serwisach obiadowych i kawowych coś więcej, niż tylko kubki i talerze. Takie zestawy nie tylko wyróżniają się z tłumu, ale także tworzą niezwykłą ozdobę na stole, idealnie uzupełniającą potrawy na nich podawane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here