Nowoczesne i designerskie grzejniki łazienkowe - pomysły i inspiracje!

Czy grzejniki łazienkowe muszą być nudne i mało estetyczne? Czy ich jedyną funkcją jest dostarczanie nam ciepła a o funkcji, chociażby, dekoracyjnej, nie można mówić? Może kiedyś tak było, ale obecnie możemy liczyć na naprawdę znakomity wybór, który sprawia, że nasza łazienka może wyglądać po prostu perfekcyjnie!

Gdzie jednak szukać takich grzejników? Naszym zdaniem idealnym rozwiązaniem będzie sprawdzenie oferty internetowego sklepu iTerma.pl – ma on bowiem w swojej ofercie niezwykle liczne grzejniki, do tego w bardzo dobrych cenach. Chyba każdy będzie mógł znaleźć u nich coś dla siebie. My tymczasem przedstawimy kilka modeli, które – naszym zdaniem – są najabrdziej interesujące lub przykuwajace uwagę. 

Bambus BS firmy Enix

Zacznijmy od czegoś, co naprawdę robi wrażenie. Model ten, wykonany przez znaną i cenioną za produkty wysokiej klasy, firmę Enix, po prostu zachwyca swoim wyglądem. Grzejnik został skonstruowany w taki sposób, że rurki tworzą niesamowitą bryłę 3D. Co ważne, na ich końca zostało zamieszone oświetlenie, które może zmieniać kolory. Całość prezentuje się naprawdę niesamowicie i na pewno będzie to rozwiązanie idealne dla osób, które szukają grzejnika niespotykanego i takiego, który na pewno nie jest nudny. Naszym zdaniem idealnie sprawdzi się on w nowoczesnych aranżacjach mieszkań.

Grzejniki Kaszub firmy Terma

Teraz pora na coś w zupełnie innym stylu – mamy tutaj 100% klasyki. To jeden z najbardziej designerskich modeli tej marki, wykonany w 100% z żeliwa. Cały motyw ozdobny (polecamy zobaczyć go na własne oczy!) nawiązuje do kaszubskiego haftu, co sugeruje nam nazwa tych modeli. Jeżeli ktoś poszukuje rozwiązań nawiązujących do naszego polskiego folkloru – nie wiem, czy mógł lepiej trafić. Całość wykonana jest oczywiście na najwyższym poziomie, wszystko po to, aby spełnić naprawdę wysokie wymagania klientów.

Grzejniki Pająk firmy Terma

Pozostańmy przy tym samym producencie. W tym momencie oferuje nam on zgoła inny model – idealny dla osób, które decydują się na minimalizm i prostotę. Nie znaczy to jednak, że Pająk nie zachwyca – wręcz przeciwnie. Model ten zdobył w końcu drugie miejsce na Terma Design 2014.

Całość wykonana jest z miedzi i nawiązuje do tzw. Pająków, czyli kształtów wykonanych z prostych i łatwo dostępnych elementów. Całość przypomina sieć połączonych ze sobą miedzianych rurek, wraz z zaworami, i prezentuje się znakomicie, zwłaszcza jeżeli ktoś decyduje się na polego mieszkania.

Ruban RB firmy Enix

To kolejny model znanej firmy Enix. Tym razem mamy do czynienia z prostym, industrialnym stylem, który idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach – wszystko będzie zależało od odpowiedniego dopasowania.

Całość wykonana jest z wysokiej jakości materiału i przypomina po prostu zygzak. Nie dajmy się jednak zwieść temu określeniu, ponieważ całość prezentuje się naprawdę znakomicie.

Designerskie grzejniki dla wymagających

Kilka powyższych przykładów to tylko kropla w morzu tego, co iTerma.pl ma nam do zaoferowania. W ich sklepie najdziemy setki modeli niezwykłych grzejników, których zastosowanie znajdziemy w łazience, ale również w innych pomieszczeniach w naszym domu czy mieszkaniu.

Poszukiwaczy okazji zapraszamy zwłaszcza do sekcji Outlet – czekają tam na nich naprawdę znakomite wyprzedaże! Wiele z nich przekracza nawet 50% podstawowej ceny danego grzejnika. Jest to idealna okazja, żeby zmienić coś w swoim domu lub mieszkaniu! Obniżki cen nie dotyczą jednak raptem kilku produktów – w chwili pisania tego artykułu ich liczba wynosi około 500! Niezależnie więc od naszych gustów, niemal na pewno każdy znajdziemy tam rozwiązanie, które nie tylko spełni jego praktyczne wymagania, ale również po prostu zauroczy wyglądem i idealnie wpasuje się w obecną przestrzeń mieszkalną!

Gwarantujemy, że zdecydowanie się na ofertę iTerma.pl okaże się jedynie słuszną decyzją!

iterma.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here