Który producent stołów dla gastronomii jest najlepszy? Podpowiadamy!

0
1095

Nawet najlepsza restauracja z najbardziej wykwintnym menu nie będzie popularna wśród gości, jeżeli nie zadba o przyciągający wzrok design i wygląd. Serwowanie potraw gościom w restauracjach wymaga szczególnych warunków. Producent stołów dla gastronomii, który wykonuje meble dla danego lokalu musi mieć na uwadze, że takie stoły muszą być wytrzymałe, praktyczne ale również estetyczne i budzące podziw. Klient idąc do restauracji chce przecież zjeść smacznie, ale chce również zjeść w ładnej oprawie. Jak zatem znaleźć najlepszego producenta stołów dla gastronomii, który zrealizuje nasz indywidualny projekt i dostarczy meble, które w 100% będą spełniać nasze założenia i oczekiwania? Dowiedz się jak znaleźć producenta stołów dla gastronomii i na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy na współpracę.

Jak wybrać idealne meble u producenta stołów dla gastronomii?

Już na wstępie warto zastanowić się nad tym jaki efekt chcemy osiągnąć, jaki styl planujemy w urządzonym lokalu, jaki będzie jego charakter i jakie dania planujemy serwować klientom. To wszystko ma ogromne znaczenie, ponieważ inne stoły zamówimy u producenta stołów dla gastronomii do baru z drinkami i tapasem, a zupełne inne do rodzinnej restauracji, pizzerii czy lokalu z domowymi obiadami.

W pierwszym przypadku, zamawiając stoły barowe i bistro u producenta stołów dla gastronomii, musimy zwrócić uwagę, że takie stoły powinny mieć odpowiednią wysokość, powinny być raczej małe i okrągłe, tak by zmieściły się przy nich dopasowane hokery. Takie stoły powinny być również stabilne i solidne, ponieważ często będą narażone na rozlewanie napojów, przesuwanie i szturchnięcia. 

Doskonałym rozwiązaniem proponowanym przez wielu producentów stołów dla gastronomii będą stoły z podstawą typu bistro. Jest to stół z żeliwną dekoracyjną podstawą 3 lub 4 -ramienną. Kolumna może być wykonana z żeliwa lub drewna, a stoliki dostępne są w dwóch wysokościach. Niskiej, pod tradycyjne krzesła i wysokiej pod barowe hokery. Taka podstawa łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu, co można spersonalizować w zależności od planowanego wystroju wnętrza. 

W drugim przypadku, jeśli szukamy stołu typowo obiadowego, warto zwrócić na to, aby stół był duży, aby mógł pomieścić nawet dużą grupę osób jednocześnie. Niech taki stół będzie masywny, co stworzy dodatkowo aurę przytulności w lokalu, zwłaszcza jeśli taki stół od producenta stołów dla gastronomii zestawimy z wygodnymi kanapami do siedzenia. 

Nie jest łatwo znaleźć idealnego producenta stołów dla gastronomii, który wykona mebel praktyczny i ładny, a w dodatku zgodny z nasza koncepcją i oczekiwaniami. Liczba dostępnych, gotowych produktów u producentów stołów dla gastronomii ze standardowymi blatami i podstawami do stołu jest ogromna, jednak uniwersalizm takich rozwiązań nie daje dużego pola do personalizacji projektu. 

Jeżeli chcesz samodzielnie stworzyć niepowtarzalny stół, który będzie zachwycał gości Twojego lokalu, koniecznie odwiedź stronę mebella.pl, czyli sklep jednego z najlepszych producentów stołów dla gastronomii. Dzięki bogatemu doświadczeniu ekipy z Mebella, z łatwością wybierzesz idealny stół do restauracji czy kawiarni w dowolnym wybranym stylu.. Nie urządzaj wnętrza swojego lokalu tak jak wszyscy – tanimi meblami z sieciówki! Goście zwrócą na to uwagę! Zamów indywidualny projekt mebli u producenta stołów dla gastronomii i stwórz niepowtarzalne wnętrze, które wyróżni się na tle konkurencji!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here