Nove Olendry

Wiele osób, które poszukują nowego mieszkania, staje przed poważną decyzją, czy wybrać lokal z rynku pierwotnego czy wtórnego. Najczęściej decydujemy się na rozwiązanie kompleksowe, czyli na własną rękę szukamy ofert z drugiej ręki, a do deweloperów udajemy się, aby dowiedzieć się o nowych, planowanych lokalizacjach osiedli. Każde rozwiązanie ma swoje korzyści i wady, dlatego w pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie jaka lokalizacja mieszkania nas najbardziej interesuje.

Wiedząc już gdzie chcemy mieszkać, łatwiej będzie znaleźć odpowiadającą naszym potrzebom ofertę. Jeśli już o tym mowa, to ostatnio dużą popularnością na rynku nieruchomości w Poznaniu cieszy się Osiedle Naramowice. Znajdziesz tam zarówno mieszkania z rynku pierwotnego jak i z drugiej ręki. Dowiedz się dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Naramowice i poznaj powody, dla których deweloperzy tak chętnie właśnie tam lokują swoje najbardziej prestiżowe inwestycje.

Osiedle Naramowice – co musisz wiedzieć 

Osiedle Naramowice to osiedle samorządowe, jednostka pomocnicza gminy miasto Poznań, która formalnie istnieje od 1 stycznia 2011 roku. Zabudowa Osiedla Naramowice to głównie nowoczesne bloki mieszkalne, znajdujące się na zamkniętych nowoczesnych osiedlach, w dość dużej odległości od siebie. Osiedle Naramowice położone jest w północnej części Poznania, jednak dzięki bliskości trasy PST – Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, komunikacja ze ścisłym centrum jest błyskawiczna. Dodatkowo, dużym ułatwieniem dla mieszkańców Osiedla Naramowice będzie już niedługo ulica tzw. Nowa Naramowicka oraz planowana inwestycja tramwajowa na Naramowice właśnie. 

Całe Osiedle Naramowice ma powierzchnię 7,21 km² i znajduje się na wysokości 79 m n.p.m. Osiedle Naramowice zamieszkuje około 15 128 osób, z czego gęstość zaludnienia w tej części miasta wynosi 2098,20 os./km². Zarządzającym osiedlem jest Krzysztof Kaczyński, a siedziba rady Osiedla Naramowice znajduje się przy Zespole Szkolno-Przedszkolny Nr 1 na osiedlu Władysława Łokietka 104.

Osiedle Naramowice graniczy z Osiedlem Piątkowo od strony ul. Umultowskiej, z osiedlem Umultowo, od strony trasy kolejowej nr 395, z gminą Czerwonak od strony rzeki Warty, z Osiedlem Główna od strony rzeki Warty i z Osiedlem Nowe WInogrady Wschód od strony ul. Lechickiej. Warto również mieć na uwadze, że Osiedle Naramowice zlokalizowane jest w bezpośredniej bliskości natury i zieleni, ze względu na rezerwat Morasko, rezerwat Żurawiniec i koryto Warty. 

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu? Koniecznie sprawdź wyjątkowe osiedle Nove Olendry zlokalizowane w samym sercu Osiedla Naramowice. Sprawdź ofertę wyjątkowych mieszkań z charakterem na: https://www.noveolendry.pl/news/osiedle-naramowice/ . Osiedle Nove Olendry to prawdziwa perła wśród mieszkań na sprzedaż w tej części miasta. Nove Olendry na Osiedlu Naramowice to miejsce z pozytywną energią, które ma wiele do zaoferowania. Tutaj spełnią się marzenia tych co kochają spokój, zieleń, estetykę oraz bliskość miasta. Dowiedz się więcej o tej inwestycji i sprawdź, które mieszkania pozostały jeszcze w sprzedaży. Wybierz swoje idealne miejsce na Ziemi, zanim ktoś inny zrobi to za Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here