Deweloper Kraków firma Budrem posiada ogromne doświadczenie w budowaniu lokali mieszkalnych i usługowych na sprzedaż. Początki działalności sięgają jeszcze roku 1988, kiedy to firma zaczęła budowę na niezabudowanych jeszcze wówczas terenach Nowej Huty.

Budrem – krótka historia

Budrem na przestrzeni wielu lat działalności budował nowe mieszkania w centrum Krakowa i nie tylko. Pierwsze inwestycje dewelopera to osiedle Mistrzejowice Wschód i Srebrnych Orłów. W ich skład wchodziło około 250 domków jednorodzinnych. Prawdziwa działalność deweloperska na dobre rozpoczęła się jednak w roku 1997, kiedy to Budrem zrealizował inwestycję przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej w rejonie dzisiejszej Górki Narodowej. Firma świetnie sprawdza się działając na dużych i otwartych terenach, gdzie samodzielnie dba o uzbrojenie i kompleksowe przygotowanie inwestycji. Deweloper doskonale radzi sobie tez w centrum miasta, tak jak w przypadku jednej z ostatnich inwestycji przy ulicy Cystersów. 

Nowe mieszkania w Krakowie z firmą Budrem

Jedna z ostatnich inwestycji znajduje się w zasadzie w samym centrum miasta, u zbiegu ulicy Fabrycznej i Cystersów. Realizowana jest w dwóch etapach. Pierwszy etap to nowoczesny budynek z niestandardowym wykończeniem, który zaprojektowano z myślą o osobach ceniących sobie nowoczesną architekturę, funkcjonalność oraz jasne i przestronne pomieszczenia. Wykorzystano w nim liczne przeszklenia. Oferta obejmuje łącznie aż 85 lokali liczących sobie od 1 do 3 pokoi o powierzchni od 29 do 73 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie posiada osobny balkon. Poza tym można ze sobą łączyć mieszkania. W celu zapewnienia mieszkańcom maksymalnej wygody użytkowania piony skutecznie wygłuszono i wyposażono w cichobieżne windy. Poza tym w podziemiu znajduje się wygodny garaż i komórki lokatorskie. To rozwiązanie idealne dla osób, które lubią życie w centrum miasta, a jednocześnie cenią sobie wysoki standard i funkcjonalność. Z ulicy Cystersów w kilkanaście minut można dotrzeć na Rynek Główny czy Stare Miasto.

Źródło: Budrem.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here