Okrągły stolik weselny - nakrycie w ogrodzie. Bukiety róż i zastawa kryształowa. Ślub w plenerze

Są takie elementy, które można uznać za ponadczasowe i choć często mówi się, że moda zmienną jest, to jednak o niektórych rzeczach można powiedzieć, że zawsze są na czasie. Mamy tutaj na myśli zastawy kryształowe. Dziś podpowiemy Wam, jak zastawy kryształowe dodają uroku każdej okazji.

Elegancja w stylu glamour – kryształowe zastawy dekoracją każdego stołu

Dekorując stół, warto postawić na kryształowe zastawy, które rzeczywiście pięknie się prezentują i zachwycają swoją elegancją. Wpisują się w stylistykę glamour. Są niewątpliwie bardzo reprezentacyjne. Najczęściej wykorzystuje się je na specjalne okazje, by podkreślić ważność danej chwili. Trzeba przyznać, że zastawy kryształowe cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich dużą zaletą jest fakt, że są ponadczasowe, ale też mogą stanowić rodzinną pamiątkę. W wielu przypadkach zastawy przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Można pokusić się o stwierdzenie, że im starsza zastawa, tym jest cenniejsza. W końcu stoi za nią konkretna historia. Takiej zastawy nie trzeba wcale wyciągać tylko na wyjątkowe okazje. W końcu każdy powód jest dobry do świętowania. Nie trzeba już wcale dekorować stołu dodatkowymi bibelotami, gdyż kieliszki, kryształowe szklanki czy talerzyki naprawdę pięknie się prezentują i zachwycają w każdym centymetrze.

Jak udekorować stół z kryształową zastawą w roli głównej?

Dekoracja stołu nie musi być czasochłonna ani skomplikowana. Wystarczy tylko postawić na piękny obrus, np. wykonany z wysokogatunkowej bawełny i ozdobiony delikatną koronką. Następnie na stole wystarczy już tylko umieścić zastawę. Poza talerzykami i szklankami, sprawdzą się też inne kryształy, np. salaterki na przekąski czy sałatki. W kryształowym dzbanku można umieścić nie tylko wodę czy sok, ale też można potraktować go jako wazon. Kolejnym ważnym elementem są karafki z kryształu, które podkreślą smak ekskluzywnego alkoholu. Na uwagę zasługują także miski nie tylko na owoce. Można w nich umieścić np. decoupage w postaci suszonych kwiatów zalanych wodą różaną. Kropką nad „i” dekoracji stołu będą jeszcze kryształowe świeczniki, w których warto umieścić nie tylko tradycyjne białe świeczki, ale również czarne, które będą stanowiły świetny kontrast dla kryształu. Tak udekorowany stół będzie prezentował się niezwykle wytwornie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here