Znajdź swoją wymarzoną podstawę do stołu! Pomagamy z wyborem!

0
1174

Jak znaleźć oryginalny mebel, który będzie funkcjonalny, ładny i wytrzymały, a dodatkowo nie będzie kosztował fortuny? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy zajmują się urządzaniem wnętrza własnego domu lub mieszkania. Obecnie trudno jest znaleźć blat, podstawę do stołu, krzesło, czy lampę, które będą nieco inne od tego, co proponują znane sieciówki meblarskie. 

Jeśli chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród tysięcy innych, zastanów się już teraz nad wyborem mebli wykonanych na specjalne zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać niepowtarzalny mebel lub skomponować go od podstaw, według własnej wizji. 

Jednym z najważniejszych mebli w całym domu jest oczywiście stół i to jemu należy poświęcić szczególną uwagę. Przy stole dzieją się zwykle najważniejsze sprawy w całym domu, dlatego warto aby ten mebel był oryginalny, nietuzinkowy i by po prostu zachwycał. Dowiedz się jak dobrać podstawę do stołu i blat, które stworzą niepowtarzalną kompozycję, idealnie wpasowaną w Twoje gusta! 

Jedna podstawa do stołu – wiele możliwości

Każda podstawa do stołu będzie inna. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a wszystko leży w gestii naszej wyobraźni. Kluczowe przy podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniego elementu jest rozważenie jakie będzie docelowe przeznaczenie naszego stołu, w jakim stylu ma on być i z jakich materiałów chcemy, żeby były wykonane podstawa do stołu i blat.

Na ogół wyróżnia się podstawy do stołów, które w bazie mają mosiądz, stal lakierowaną proszkowo, stal nierdzewną barwioną, stal nierdzewną polerowaną, stal nierdzewną szlifowaną czy żeliwo. Kolumna podstawy może być natomiast drewniana, drewniana z elementem stalowym, mosiężna, ze stali lakierowanej proszkowo, ze stali nierdzewnej barwionej, ze stali nierdzewnej polerowanej, ze stali nierdzewnej szlifowanej lub z żeliwa. 

Podobnie można wybrać także rdzeń podstawy do stołu, jej powierzchnię zewnętrzną i kolor. Podstawy do stołów realizowane są w różnych rozmiarach, wysokościach i kształtach – tu wszystko zależy od naszych oczekiwań i przeznaczenia konkretnego mebla.

Przeznaczenie podstawy do stołu

Ponieważ każdy stół jest inny i każdy ma inne przeznaczenie, również podstawy do stołu będą się od siebie znacząco różnić. Przy komponowaniu własnego mebla należy wziąć pod uwagę, to gdzie nasz mebel będzie docelowo stał i jakie funkcje będzie miał pełnić.

W przypadku stołu ogrodowego warto wybrać żeliwną podstawę do stołu, która będzie ciężka, masywna, odporna na niesprzyjające warunki pogodowe takie jak wiatr czy deszcz. Jeśli szukamy oryginalnej podstawy do stołu, który będzie pełnił funkcję biurka lub blatu roboczego, warto zwrócić uwagę na odpowiednią wysokość, tak aby podczas pracy użytkownik mógł zachować prawidłową postawę. Z kolei przy wyborze dużego stołu do jadalni, warto skupić się na designie i rozmiarze całkowitym podstawy do stołu. Im bardziej efektowna będzie, tym bardziej wyeksponowany stanie się nasz mebel. A czasami chodzi przecież o zachwyt nie tylko wśród domowników ale i gości! 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem idealnego stołu do swojego domu lub mieszkania i nie chcesz ograniczać się do wyboru standardowego mebla z oferty popularnych sieciówek meblarskich, koniecznie odwiedź stronę: mebella.pl. Ten producent mebli na indywidualne zamówienie zrealizuje każdą, nawet najbardziej skomplikowaną wizję. Dzięki wyborze tego typu mebli, np. podstawy do stołu czy blatu, Twoje mieszkanie stanie się niepowtarzalne i oryginalne. Wybierz dla siebie stół Twoich marzeń! Sprawdź, który mebel wytrzyma przez długie lata i będzie zachwycał każdego dnia! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here