Twój projekt w stu procentach!

Co dom – to obyczaj! Co dom – to inne rozwiązania architektoniczne. Często jednak zdarza się tak, że klienci na późnych etapach projektu, chcą wprowadzać zmiany. Zazwyczaj oznaczało to wiele poprawek w projekcie. Od dziś o tego typu przymusach możemy zapomnieć! Dzięki InteriCAD! Co takiego sprawia, że nie można obok niej przejść obojętnie?

InteriCAD – program pełen zalet!

Przede wszystkim, w programach z rodziny InteriCAD liczy się ekspresowy czas działania. Na wyniki pracy nie trzeba zbyt długo czekać. Zyskuje na tym całość realizowanego projektu. Dzięki programowi InteriCAD T6 można zrealizować projekt przestrzeni i form użytkowych już na podstawie rysunków technicznych, co jeszcze kilka lat temu wielu designerom wydawało się trudne do wyobrażenia! Zamiana formy 2D w formę 3D to tak naprawdę kwestia kilku posunięć myszką lub panelem dotykowym urządzenia mobilnego! Możemy to zaobaczyć tutaj: https://intericad.pl/produkty/intericad/.  Kolejna odmiana programu InteriCAD – Lite pozwala z kolei na swobodne operowanie kolorem w przestrzeni. Do tego dochodzi również możliwość dopasowywania różnorodnych tekstur. Wszystko pod elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wszelkie te zabiegi traktować można w formie świetnej zabawy. Przy okazji zawsze się czegoś uczymy – choćby wyczucia kolorystycznego oraz znajomości tematu syntezy kolorów w przestrzeni.

Wnętrza z pomysłem na wyciągnięcie ręki!

Dom z prawdziwego zdarzenia to takie miejsce, w którym wszystko funkcjonuje wyłącznie na naszych zasadach. Program InteriCAD pozwoli nam z łatwością te zasady wprowadzić i konsekwentnie się ich trzymać. Dodatkowo, systemy do prezentacji – https://intericad.pl/produkty/systemy-do-prezentacji/ pozwolą nam skontrolować wyniki naszych prób szukania rozwiązań i dokonać niezbędnych selekcji. Nadadzą one kierunek naszym działaniom i pozwolą uniknąć wielu poprawek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here