Dla wielu osób dom jest miejscem szczególnym. To tutaj możemy się zrelaksować po trudach codzienności, w otoczeniu osób, na których zależy nam najbardziej. Naszych Najbliższych – ludzi, i którzy są dla nas absolutnie najważniejsi i zajmują kluczowe miejsce w myślach oraz sercu. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że gdy myślisz o Domu, chcesz by było to miejsce w pełni bezpieczne. Takie, w którym domowe ciepło daje się odczuć w sposób wyjątkowy i jest niczym niezaburzone. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: https://www.fibaro.com/pl/products/intercom-smart-doorbell/.

Nowoczesny wideodomofon na miarę naszych czasów

FIBARO intercom to coś, co pozwoli Ci doświadczyć magii w kontekście dbania o bezpieczeństwo. Nieprzypadkowo nazwaliśmy go Strażnikiem. Jego działanie sprawia, że wokół Twojego domu zostaje roztoczona absolutnie wyjątkowa aura bezpieczeństwa. Jedyna w swoim rodzaju. Urzeknie Cię z co najmniej dwóch powodów. Już na pierwszy rzut oka dostrzeżesz, że cechuje go wyjątkowy wygląd. Poza tym – spektrum kontekstów, w których to urządzenie będzie dla Ciebie pomocne, jest naprawdę bardzo szerokie i zróżnicowane.

Twój głos się liczy!

Pamiętaj, że rolą Strażnika jest zawsze stać u progu Twojego bezpieczeństwa. Tym samym, będzie wiedział doskonale, w jaki sposób Cię chronić. Nauczy się rozpoznawania Twojego głosu. Wie doskonale, że to Ty dyktujesz warunki. Tylko przed Tobą otworzy drzwi do tych miejsc, do których zakażesz wchodzenia wszystkim innym osobom. Warto zaznaczyć, że będzie to doskonała decyzja. Komfort, bezpieczeństwo i nowoczesność, tworzą w przypadku tego produktu kombinację wyjątkową.

Ogrom funkcjonalności

Niezniszczalny charakter FIBARO Intercom – to coś, co poradzi sobie świetnie w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Mamy tu do czynienia z mnóstwem ciekawych opcji. Dźwięk jest tu idealnie czysty, a biometryka głosu pozwoli na rozpoznanie rozmówcy. Obecność dwóch mikrofonów z redukcją szumów gwarantuje najlepszy dźwięk. System powiadomień o zdarzeniach świetnie zasygnalizuje każde działanie. Można sterować dwiema furtkami lub bramami. Co ważne, możliwe jest także otwieranie na dwa sposoby – zbliżeniowo lub z wykorzystaniem ustalonego indywidualnie kodu PIN. Za doskonały obraz odpowiada system HDR. Szczegółowy przekrój przez funkcje znajdziesz na https://www.fibaro.com/pl/products/intercom-smart-doorbell/.

Bezpieczeństwo pod nieobecność

Wiadomo, każdy gdzieś czasem wyjeżdża. Urlopy, weekendowe krótsze wypady. Tym samym, dom zostaje bez opieki… Nie w tym przypadku. Bo intercom FIBARO będzie czuwać nad Twym domem. Jeżeli masz przy sobie telefon albo tablet, zawsze będziesz mieć podgląd na to, co się dzieje. Dowiesz się z ogromną łatwością kto stanął przed wejściem – przed drzwiami lub bramą, a także możesz sam zdalnie wpuścić do środka osobę, którą darzysz zaufaniem. Warto podkreślić, że bogata gama funkcjonalności uczyni z tego rozwiązania moduł niezwykle spersonalizowany – Twoje bezpieczeństwo będzie teraz całkowicie priorytetowe. Sprawdź to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here