TOP 10 blogów podróżniczych, które warto śledzić

Przeszukujesz Internet w poszukiwaniu turystycznych inspiracji? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 najlepszych polskich blogów podróżniczych!

1. Busem przez świat

Busem przez Świat to niezastąpiona baza podróżniczej wiedzy w przystępnej formie. Autorzy bloga, Ola i Karol Lewandowscy, od 10 lat przemierzają świat… kolorowym busikiem.

2. Ice Story

Jeśli fascynuje Cię tajemnicza Północ, Ice Story to miejsce w sam raz dla Ciebie. W roli głównej występuje tu Islandia, ale często pojawiają się też Grenlandia, Wyspy Owcze czy Norwegia.

3. Gdzie Wyjechać – Wędrowne Motyle

Niewielu blogerom podróżniczym udało się podbić Internet tak, jak Wędrownym Motylom – Ania i Marcin. Ich blog GdzieWyjechac.pl to nieprzebrane źródło wskazówek na temat taniego podróżowania.

4. Kołem Się Toczy

Największą pasją Karola Wernera, autora tego bloga, są podróże rowerowe. Jego blog Kołem Się Toczy dostarczy Ci mnóstwa informacji  pomocnych w organizowaniu takich wypadów.

5. Pol-Egy Travels

Ona – Polka, on – Egipcjanin. Olę i Mohammeda połączyło zamiłowanie do podróży i… do opowiadania o nich. Lubią głównie tanie wyjazdy na własną rękę – warto się zainspirować!

6. Nowa w Szwecji

Szwecja kojarzy Ci się tylko z pewnym znanym sklepem meblowym? Internet i blog Anki Korcz pomogą Ci szybko uzupełnić braki.

7. Bretonissime

Na północnym zachodzie Francji kryje się niezwykła i mało znana kraina – Bretania. Nikt nie pisze o niej w tak ciekawy sposób, jak Kasia Tirilly – autorka bloga Bretonissime.

8. Kierunek Norwegia

Jeśli masz w planach podróż po Norwegii, koniecznie zajrzyj na blog Kierunek Norwegia. Jego autorka, Sylwia, podpowiada, co zobaczyć i jak zaplanować wyjazd do Krainy Fiordów.

9. Życie w Podróży

Autor tego bloga, Mikołaj Cichomski, to specjalista od weekendowych wypadów do europejskich miast. Udało mu się stworzyć świetną, bogatą bazę wiedzy na temat takich city breaków.

10. Wojażer

Marcin Wesołowski zwiedza przede wszystkim kraje Europy i Azji, ciągle wzbogacając Internet o ciekawe historie ze swoich podróży. To zapalony gawędziarz, jakich mało!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here