Szafki ochronne są niezbędnym elementem wyposażenia przeciwpożarowego zakładów pracy, firm, a także budynków mieszkalnych i miejsc publicznych. Przechowuje się w nich sprzęt niezbędny do prowadzenia akcji gaśniczych na terenie obiektu oraz w jego sąsiedztwie. Jeśli szukasz właśnie takich szafek ochronnych i chcesz

Wszystkie rodzaje szafek ochronnych w jednym miejscu

W tym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje szafek ochronnych, jakie wymagane są przez przepisy o ochronie przeciwpożarowej. W asortymencie znajdują się wykonane z solidnych materiałów szafki na gaśnice oraz koce gaśnicze, szafki na klucze ewakuacyjne, szafki na zawory, a także specjalne szafki na instrukcje bezpieczeństwa. Wszystkie są sprzedawane bez wyposażenia, jednak jego skompletowanie nie stanowi żadnego problemu – również ono dostępne jest w ofercie sklepu Fire Tech.

Szafki na gaśnice wykonane zostały z wysokiej jakości polipropylenu, co sprawia, że są lekkie, a zarazem solidne. Materiał ten cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych, jak np. promieniowanie UV. Dzięki temu znajdująca się w środku gaśnica nie jest narażona na żadne defekty i można po nią sięgnąć, mając pewność, że skutecznie zadziała – co w przypadku pożaru ma kolosalne znaczenie. Dzięki wyposażeniu szafek w okienka ma się nie tylko pewność, że sprzęt znajduje we wnętrzu, ale można także – bez konieczności wyjmowania gaśnicy – sprawdzić widoczny na naklejonej na jej powierzchni etykiecie termin legalizacji.

Dostępne w ofercie sklepu szafki na koce gaśnicze można nabyć w wersji z zamkiem typu „patent”, a wykonano je z metalu o grubości 11 mm. Drzwiczki otwierają się na zewnątrz, dzięki czemu wyciągnięcie koca gaśniczego jest kwestią krótkiej chwili. Do każdej z szafek tego typu pasuje standardowy, złożony koc gaśniczy szklany, który służy nie tylko do gaszenia ognia w zarodku lub na ubraniu, ale również pomaga podczas ewakuacji, stanowiąc osłonę ciała.

Szafki ochronne – nie musisz wydawać wiele!

Pomimo wysokiej jakości, szafki ochronne w Fire Tech dostępne są w wyjątkowo przystępnych cenach. Dzięki temu wyposażenie w nie nawet większego obiektu nie będzie wydatkiem mocno nadwyrężającym twój budżet. Przekonaj się o tym już dziś – odwiedź stronę sklepu i sprawdź ceny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here