Remont łazienki to początkowo zmagania z kurzem, pyłem, skuwaniem starych płytek, potem zaś z bogactwem sklepowego asortymentu. Gdy już jednak uda nam się podjąć decyzję w tej sprawie, pozostaje tylko czekać na efekty i cieszyć się nową łazienką. Zobacz, jakie trendy i kolekcje będą cieszyć się w 2018 roku największą popularnością.

Dojrzały żółty, głęboki zielony

Tego roku projektanci i designerzy powrócili do głębokich, nasyconych barw. W dodatkach dominuje dojrzały odcień żółtego i zielonego, który uspokaja i wycisza. Oba odcienie przewijają się czasem w kolekcjach płytek ceramicznych znanych producentów, choć dojrzały kolor spotkamy tu raczej w postaci dodatku aniżeli dominanty. To czyni aranżację łazienki jeszcze bardziej uniwersalną i sprawia, że nawet po zmianie trendów pomieszczenie wciąż będzie prezentować się z klasą.

Łazienka w ciemnych barwach

Nie każda łazienka musi być w odcieniach bieli i szarości. Nie każda też wymaga optycznego powiększenia – istnieje spora grupa inwestorów, która może sobie pozwolić na łazienki o wielkości i standardzie salonu kąpielowego. W poszukiwaniu ciemnych płytek może pomóc sklep, w którym znajdziemy kolekcję Maloli marki Ceramika Paradyż. Umiejętne łączenie bieli i czerni, antracytu, błyszczących i gładkich elementów pozwala uzyskać ciekawe efekty, a przy tym wydobyć biel sprzętów sanitarnych i zachować wrażenie czystości. Ciemnych kolorów w łazience zwyczajnie nie warto się obawiać. W tym kontekście interesująca jest też nowa oferta Tubądzin.

Wyjątkowa faktura

Płytki ceramiczne zainspirowane słojami naturalnego drewna, chropowatością betonu czy spękaniami gliny to domena nowej kolekcji marki Opoczno. Możliwości łączenia płytek o interesującej fakturze z gładkimi płytkami są wręcz nieskończone. Jeśli szukasz miejsca, w którym znajdziesz najnowsze kolekcje marek takich jak Tubądzin, Cersanit czy Ceramika Color, na które składają się gres, kafelki, płytki salonowe czy płytki kuchenne, to zerknij do sklepu https://www.twojelazienki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here