Gdzie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu

Boom na rynku nieruchomości, zwłaszcza tych z rynku pierwotnego trwa obecnie w najlepsze. W całej Polsce powstają kolejne nowe inwestycje mieszkaniowe: w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Gdańsku. Duży popyt na nowe mieszkania generuje również stały wzrost cen, mimo to, chętnych nie brakuje i nowe inwestycje sprzedają się praktycznie całkowicie już w pierwszych dniach od wypuszczenia oferty przez dewelopera. 

Dowiedz się gdzie dokładnie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu, w jaki typ mieszkania najbardziej opłaca się zainwestować oraz w której dzielnicy miasta najlepiej szukać. Poznaj również prawdziwy hit sprzedaży mieszkań, który znajduje się w północnej części miasta. Znajdź swoje wymarzone mieszkanie już dzisiaj! 

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu

Mapa Poznania bardzo szybko zapełnia się nowymi inwestycjami mieszkaniowymi. Dużą popularnością cieszą się zarówno nowe osiedla mieszkaniowe zlokalizowane na wolnych terenach na obrzeżach miasta, jak i pojedyncze bloki lokowane w niewielkich wolnych przestrzeniach w ścisłym centrum miasta. Do najpopularniejszych obecnie inwestycji w Poznaniu należą: ST_ART Piątkowo, Nowych Kosmonautów, Hawelańska, Przylesie Marcelin IV, Vilda Park. 

Prawdziwa perła wśród nowych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu 

Ogromną popularnością wśród młodych par i rodzin z dziećmi cieszą się obecnie nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu na Naramowicach. Ta modna i jednocześnie przyjazna mieszkańcom dzielnica, znajduje się na północy miasta, w pewnej odległości od miejskiego zgiełku jednak w dalszym ciągu, dzięki doskonałemu skomunikowaniu – blisko centrum. Na Naramowicach, wzdłuż ulic: Karpiej, Błażeja, Jasna Rola czy Naramowickiej stale pojawiają się nowe poznańskie inwestycje mieszkaniowe. Na Naramowicach budują znani i doświadczeni deweloperzy, którzy oferują mieszkania o zróżnicowanym metrażu, standardzie i wykończeniu. 

Zakup nowego mieszkania na Naramowicach w Poznaniu ma sporo zalet. Po pierwsze w tej części Poznania wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Nieważne, czy musisz posłać dziecko do szkoły czy przedszkola, zrobić zakupy, pójść do apteki czy przychodni, czy chcesz odpocząć w restauracji lub kawiarni. To wszystko załatwisz od ręki właśnie na Naramowicach. 

Po drugie, Naramowice mimo że znajdują się blisko centrum miasta, są najbardziej zieloną dzielnicą na mapie Poznania. Osoby kochające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu poczują się tu jak w domu. Po trzecie, Naramowice to miejsce z pozytywną energią, które przyciąga głównie młodych, kreatywnych ludzi z nowoczesnym podejściem do życia. Naramowice to jednocześnie długoletnia tradycja dzielnicy połączona z nowoczesnym designem.

Jeśli jesteś obecnie na etapie, kiedy szukasz idealnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny oraz chcesz dowiedzieć się więcej o nowych inwestycjach mieszkaniowych w Poznaniu, koniecznie odwiedź stronę dewelopera odpowiedzialnego za osiedle Nove Olendry na Naramowicach: noveolendry.pl. To wyjątkowe osiedle oferuje mieszkania na sprzedaż łączące nowoczesność i funkcjonalność. Nove Olendry to miejsce niepowtarzalne, z wyjątkowym klimatem, gdzie po prostu chce się mieszkać. Dowiedz się więcej o tej i innych inwestycjach w Naramowicach w Poznaniu już dzisiaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here