Ilość oferowanych i oddawanych przez deweloperów mieszkań wyróżnia Warszawę na polskim rynku nieruchomości. Jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic, z roku na rok zyskujących coraz większą popularność jest bez wątpienia, doskonale skomunikowana z całym miastem, Praga Południe.

Specjaliści analizujący warszawski rynek nieruchomości zauważają, że nowo powstające mieszkania przeznaczone na sprzedaż w dzielnicy Grochów cieszą się bardzo dużym zapotrzebowaniu na rynku. Statystyki pokazują ponadto, że znaczna większość decydujących się na zakup nowego mieszkania w stolicy stawia na rynek pierwotny. Dlatego szukając swojego lokum, warto skierować wzrok w strony południowej Pragi, m.in. na powstającą tam inwestycję Praga17, której wykonawca dokłada wszelkich starań, by nowe mieszkania przyniosły ich właścicielom mnóstwo satysfakcji.

Dlaczego Grochów?

Dawniej Grochów obejmował tereny wiejskie i nazywany był przedmurzem Warszawy. Z czasem na jego obszarze zaczął się rozbudowywać przemysł. Dziś dzielnica łączy w sobie urok wsi z bliskością miasta. Grochów posiada dwie pętle tramwajowe oraz trzy autobusowe. Przez Grochów przebiegają takie aleje jak Ostrobramska, Stanów Zjednoczonych, Grochowska i aleja Waszyngtona. Na Grochowie znajdują się dwa szpitale, kilka przychodni oraz kościołów. Dzielnica gwarantuje ponadto dostęp do gimnazjów, szkół podstawowych, szkół średnich i szkół wyższych.

Deweloperska odnowa Grochowa – coraz bardziej prężna sprzedaż nowych mieszkań

Grochów na naszych oczach się zmienia, a swoją cegiełkę dokładają deweloperzy. Dostrzegli oni potencjał Grochowa już kilka lat temu, w ostatnich latach jednak możemy mówić o klasycznym boomie na Grochów, który zaczyna przyciągać inwestorów, a za nimi nowych mieszkańców. W dzielnicy widać coraz więcej dźwigów, maszyn budowlanych, a przede wszystkim nowe budynki i nowe mieszkania. Jednym z deweloperów, którzy postawili na Grochów, jest firma PROFIT DEVELOPMENT, która tuż przy ulicy ul. Mlądzkiej realizuje inwestycję pod nazwą Praga17. Całe przedsięwzięcie składa się z 231 lokali mieszkalnych i oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni od 26 do 74 m2 (1-, 2-, 3- i 4-pokojowe), których dodatkowym atutem będą ogródki i tarasy oraz przestronne balkony i loggie. W tej chwili trwają prace tynkarskie na wszystkich sekcjach budynku równolegle z pracami instalacyjnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here