Aranżacja wnętrz o charakterze loftowym

Wnętrza stylizowane na lofty mogą robić wrażenie chłodnych i surowych, wszystko jednak zależy od sposobu aranżacji. Umiejętnie zaprojektowane wnętrze w loftowym stylu, może być całkiem przyjemne! Idealnie sprawdzą się w tym przypadku płytki elewacyjne na ścianę, które ocieplą wystrój i nadadzą mu bardziej przytulny charakter.

Styl loftowy- czym się charakteryzuje? 

Pierwotnie, lofty były dawnymi pomieszczeniami przemysłowymi, które zostały przerobione na cele mieszkaniowe. Nowoczesne budownictwo często czerpie inspirację ze starych fabryk i buduje mieszkania o charakterze loftowym- duże, przestronne, z otwartą przestrzenią. Trend ten dosięgnął także aranżacji wnętrz, dzięki czemu wyodrębnił się styl loftowy- surowy, kochający przestrzeń i przypominający dawne pomieszczenia przemysłowe. 

Współczesne wnętrza urządzone w tym stylu są uważane za niezwykle eleganckie i stanowią jeden z najważniejszych trendów ostatnich lat. 

Płytki elewacyjne we wnętrzu w stylu loftowym

Powszechnie spotykane w loftowych wnętrzach są nieotynkowane, ceglane ściany. Aby osiągnąć taki efekt we własnym mieszkaniu, wystarczy wybrać klinkierowe płytki na ścianę, które dostępne są w wielu formach oraz różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki wysokiej wytrzymałości i odporności na zarysowanie, płytki te stanowią świetny materiał wykończeniowy, a duży wybór modeli umożliwia osiągnięcie zamierzonego efektu. 

Ręcznie formowane płytki elewacyjne Mikulska Klinkier idealnie nadają się do wnętrz w stylu loftowym i nie tylko. Wyprodukowane z dużą precyzją i starannością, nadają wnętrzu indywidualny styl i pozwalają stworzyć oryginalny wystrój. Mikulska Klinkier oferuje płytki klinkierowe w wielu popularnych kolorach, w tym tradycyjne czerwone, różowe, w różnych odcieniach brązu i beżu, a także bardzo obecnie modne płytki postarzane. Bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here