Drzwi wejściowe są wizytówką domu – to tutaj witamy gości i żegnamy się z nimi. Warto więc wybrać takie, które nie tylko będą solidne i ciepłe, ale również efektowne. Jeśli chcesz zamontować drzwi inne niż wszystkie, sprawdź nasze propozycje!

1. Drzwi w czerwonym kolorze

Najczęściej w domach montujemy drzwi z drewna lub z okleiną drewnopodobną w ciemnych kolorach. Gdy poszukujesz czegoś innego niż wszystkie, warto pomyśleć o zakupieniu drzwi w oryginalnym kolorze, na przykład czerwieni. Czerwone drzwi natychmiast przyciągają uwagę, kojarzą się z przytulnością. Wystarczy sprawdzić zdjęcia on-line!

2. Drzwi z naświetlem

Naświetle jest elementem przeszkolonym montowanym wokół drzwi – po bokach albo na górze lub też okalającym skrzydło drzwiowe. Naświetle nie tylko wpuszcza do przedsionka dużo naturalnego światła, ale też wygląda bardzo elegancko.

3. Drzwi z dekoracyjnymi elementami

Efektowna klamka, a zamiast dzwonka kołatka? Jeśli poszukujesz oryginalnych pomysłów na drzwi, taką propozycję także warto wziąć pod uwagę. Dekoracyjne elementy drzwi świetnie prezentują się jako dodatek do tradycyjnego budownictwa, ale nie tylko. Także wtedy, gdy lubimy nowoczesne aranżacje, mamy przed sobą wiele ciekawych opcji.

4. Drzwi z witrażem

Witraże drzwiowe są bardzo efektowne i świetnie wyglądają nie tylko w tradycyjnych drzwiach, ale tych bardziej nowoczesnych. Witraż może być kolorowy albo wykończony tylko jednym kolorem. Wybór zależy od inwestora. Takie drzwi ekskluzywne możemy kupić także w zwykłych sklepach – wybieramy wtedy jeden z dostępnych wzorów, ale możemy również zakupić witraż drzwiowy u artysty zajmującego się ich tworzeniem.

5. Drzwi udekorowane samodzielnie

Jeśli nie masz pieniędzy na to, aby zakupić oryginalne drzwi, w takim przypadku możesz ozdobić zwykłe skrzydło drzwiowe. W tym celu możemy wykorzystać ozdobne wianki, które możemy zmieniać z okazji różnych świąt. Możemy też ozdobić drzwi innymi ciekawymi zawieszkami albo naklejkami. Nie zapominajmy też o dekoracyjnym oświetleniu wokół drzwi – dwa kinkiety po boku skrzydła będą mogły nadać wejściu bardziej luksusowy wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here